פלטות שקופות ליישור שיניים

או בשמן המקצועי: קשתיות שקופות - אינוויזיליין

יישור שיניים הוא תהליך לא נעים במיוחד הן מבחינת תחושה שיוצרים האמצעים המוכרים ליישור שיניים כמו גשר, במיוחד גשר סמכים ("קוביות") והן מבחינה אסתטית. לרוב טיפול יישור שיניים נעשה בגיל הנעורים, כאשר לחיצוניות ישנה חשיבות רבה לבניית הביטחון העצמי. כמובן שהדבר משמעותי גם אם יישור השיניים נעשה בגיל מבוגר יותר. התקדמות בשיטות הטיפול הביאה לשיטה ידידותית הרבה יותר- אינוויזיליין, באמצעות פלטות שקופות ליישור שיניים מגיעה לתוצאה דומה אם לא טובה יותר.

כיצד פועלת השיטה ליישור שיניים באמצעות קשתיות שקופות?

  • השיטה מבוססת על פלטות שקופות לשיניים אשר כוללת קודם כל מיפוי שיני המטופל אצל האורתודנט.
  • מיפוי מדויק וממוחשב של השיניים מאפשר את בניית הפלטות בצורה שתתאים באופן מושלם לכל מטופל ומטופל.
  • התאמת הפלטות נעשית באמצעות הדמיה מיוחדת אשר מדמה וצופה את מצב השיניים על פי התקדמות התהליך, כך שבכל שלב של הטיפול ישנה הפלטה המתאימה לו.
  • לאחר הכנת הפלטות וקבלת אישור של רופא השיניים, המטופל מקבל מספר פלטות ומחליף אותן בהתאם להתקדמות התהליך.

מהן יתרונות שיטת אינוויזיליין ליישור שיניים ע"י קשתיות שקופות?

  • שיטת אינוויזיליין באה לענות על הצורך של יישור שיניים באופן אינדיבידואלי לכל אחד ואחד.
  • פלטות שקופות ניתנות להסרה בעת צחצוח השיניים או מעבר עם חוט דנטלי, זאת בניגוד לסמכים המקובעים ופעמים רבות, למרות שמירה על היגיינת הפה מצטברות שאריות שיכולות ליצור זיהום. מבחינה אסתטית יש לה יתרון רב, יישור השיניים נעשה מבלי שהדבר כמעט נראה.
  • השימוש בהן נוח והן אינן גורמות לשינויים בדיבור.
פלטות שקופות

האם יש חסרונות ללישור שיניים באמצעות פלטות שקופות?

החיסרון היחיד שניתן לחשוב עליו הוא מחיר מעט גבוה יותר, אך אין ספק שעם היתרונות הרבים שהשיטה מביאה עימה, זוהי השקעה שווה ומשתלמת. אמנם יישור שיניים נמשך תקופה קצרה ביחס לחיים שלמים, אך חוסר הנוחות או המבוכה שגורמים האמצעים הרגילים לטיפול יכולים להיות בעלי השפעה ארוכת טווח.

איפה ניתן לקבל טיפול בשיטת אינוויזיליין?

טיפול באמצעות פלטות שקופות לשיניים מומלץ לקבל רק אצל אורתודנט מומחה ולבדוק שהאורתודנט אכן הוכשר לטפל בשיטה וגם שיש לו ניסיון מספק בה.

זקוקים ליישור שיניים אך עד היום חששתם מהטיפול ? ד"ר הילטון קנגיסר וצוות המרפאה מחכים לכם עם שיטה חדשנית שתחזיר לכם את החיוך לפנים.