טיפולי שיניים

רפואת השיניים, כמו תחומי רפואה אחרים, עברה התקדמות חסרת תקדים בעשור האחרון. הידע ברפואה זו גדל והתפתח, מה שהפך אותה לייחודית ולמקצועית בתכלית. התמקצעות זו יצרה מצב שבו רופא אחד אינו יכול לספק את כל סוגי הטיפולים הקיימים. כדי להעניק טיפול שיניים מלא, יש לשלב מספר מומחים העוסקים בתחומים שונים.

במרפאת השיניים של ד"ר הילטון קנגיסר המטרה היא אחת ויחידה: בריאות השיניים שלכם ושל בני משפחתכם. הצוות הוא בעל הכשרה מקצועית ומוטיבציה גבוהה להעניק את השירות הטוב ביותר והפתרונות המתקדמים ביותר ברפואת שיניים. בישראל קיימות מספר מרפאות שיניים המבוססות על צוותים העובדים בשיתוף פעולה, אך מעטות מהן מציעות טיפול שיניים משולב אמיתי תחת קורת גג אחת.

איך זה עובד?

כל לקוחות המרפאה זכאים לקבל מגוון שירותים, הניתנים על-ידי כל אנשי הצוות. 

שירותים מקצועיים אלו מוצעים בהתאם למחירון רפואת שיניים כללי, ההופך את הטיפולים לנגישים לכל כיס.
המרפאה מציעה פתרונות חדשניים וייחודיים, כדי ששביעות רצונכם מן הטיפולים תהיה מלאה, וכדי שאתם ובני משפחתכם תיהנו מטיפולי שיניים מעולים במשך שנים.

תוכנית הטיפול בכללותה מורכבת מ-4 שלבים:

1. אבחנה ותכנון – מטופלים הזקוקים לטיפול שיקומי מכל סוג שהוא נבדקים ונשלחים לפגישת אבחנה, הכוללת צילומי רנטגן, צילומי CT, הדמיית גבס ועוד. לאחר מכן, המומחים שמבצעים את הטיפול נותנים את חוות דעתם ומעריכים את אפשרות ביצוע הטיפול. המחיר הוא חד-פעמי וכולל את ביצוע הבדיקות מטעם כל המומחים ואת כל תוכניות הטיפול האפשריות.
2. אפשרויות הטיפול – רופא השיניים נפגש עם הלקוח, כדי לדון בכל אחת מאפשרויות הטיפול השונות, תוך גיבוש החלטה לגבי תוכנית הפעולה. בשלב זה מסכמים גם את צורת התשלום ואת לוח זמני הטיפולים במדויק ככל האפשר.
3. הטיפול – אנו מבינים כי זמנכם יקר מפז, ובהתאם לכך רופאי השיניים יתאמו ביניהם את כל שלבי הטיפול כדי להבטיח לכם תוצאות אופטימליות בזמן קצר. הצוות שלנו עומד לרשותכם בכל עת, גם למתן תשובות לשאלות ומענה על בקשות שונות בין הטיפולים או במהלכם.
4. תחזוקה – שביעות רצונכם בסיום הטיפולים חשובה לנו מאוד, ולכן אנו מציעים תוכנית תחזוקה כוללת המיועדת לשמור על התוצאות לטווח ארוך. המרפאה מציידת אתכם בהוראות מפורטות לטיפול עצמי בבית וקובעת תורים במועדים קבועים לבדיקות ולטיפולי שיננית.